PolskiEnglish

Apartamenty w Czarnej Górze!

Wypełnij formularz a zostaniesz zaproszony na
wyjazd w celu zapozniania się z inwestycją
na koszt inwestora!

Imię:
Nazwisko:
Adres e-mail:
Telefon:

Apartamenty na Czarnej Górze

APARTAMENTY  z gwarancją wynajmu i 7% stopą zwrotu połączoną z wypoczynkiem.

Lokalizacja:  
Apartamenty zlokalizowane u podnóża Ośrodka Narciarskiego Czarnej Góry, w jednym z największych ośrodków narciarskich w południowo-zachodniej części Polski, (Gmina Bystrzyca Kłodzka, województwo dolnośląskie).

Opis inwestycji: 
Kompleks  „Apartamenty Czarna Góra”  powstający na obszarze  o powierzchni 3,14 ha, to zespół 13  budynków (z windami),  z 479 apartamentami 1,2 i 3 pokojowymi  o powierzchni od 28 do 77m2. Na terenie kompleksu planowana jest budowa SPA, restauracji, sali fitness.  

Układ apartamentów umożliwia ciekawe rozwiązania aranżacyjne, zaprojektowane z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych z podziałem na strefę dzienną i nocną. Każdy apartament posiada przestronny taras lub balkon z nieocenionym widokiem na otaczający krajobraz.
W każdym budynku znajduje się „wykończona” narciarnia, sauna sucha oraz sala hobby.  
W cenę  apartamentu wliczone jest  naziemne miejsce parkingowe zlokalizowane przy budynku oraz udział w częściach wspólnych (narciarni, saunie i sali hobby).


Ceny:
Apartament o powierzchni- 28m2: ok. 223.500 zł brutto za wykończenie w standardzie pod klucz wraz miejscem parkingowym oraz udziałem częściach w wspólnych ( narciarni, hali hobby i saunie).

Apartament o powierzchni- 42,20m2:ok. 325.740zł brutto za wykończenie w standardzie pod klucz wraz miejscem parkingowym oraz udziałem w częściach wspólnych (narciarni, hali hobby i saunie).

 

Więcej informacji:

 

Tel.: 61 8517 360  / e-mail: office@talarczyk.com.pl

 

start o nas pracownicy oferty nieruchomości informacje dla klienta aktualności mapa strony kontakt Polityka prywatności
Wykonanie: ProEstateSolutionPro Estate Solution